Віталій Кличко заявив під час відкриття сесії Київради, що столична влада продовжить виплачувати надбавки медикам та освітянам. На це у міському бюджеті передбачено загалом понад 1,6 млрд грн. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

«Планів на 2020 рік щодо перетворень і важливих змін у столиці в міської влади багато. І ми повинні ефективно працювати, щоб ухвалювати необхідні для цього рішення. Сьогодні, зокрема, маємо, розглянути та ухвалити зміни до програми «Освіта». Освітня та медична галузі – це галузі, на які столиця виділяє найбільше коштів з міського бюджету. І ці сфери залишаються для нас у пріоритеті», – сказав Віталій Кличко.

Мер Києва зауважив, що столична влада збереже програму місцевих стимулів для вчителів та медичних працівників. Незважаючи на те, що з 1 квітня медичні заклади переходять на нову модель фінансування – з Державного бюджету, місто продовжить виплачувати стимулюючі надбавки для лікарів та медсестер.
Зазначається, що окрім платні, яку вони отримуватимуть за надану послугу з Держбюджету від Національної служби здоров’я, отримуватимуть і доплату з місцевого бюджету.

«Мова йде про лікарів та медсестер вторинного та третинного рівня. Ми готуємо зміни до Міської цільової програми «Здоров’я киян» та здійснюємо розрахунки для максимального збільшення доплат», – повідомив мер Києва.

Щодо надбавок вчителям, вони також отримуватимуть доплати з міського бюджету за рахунок програми місцевих стимулів.

«Загалом надбавки для працівників освіти в Києві сумарно більші, ніж фінансування з Державного бюджету. І найвищі порівняно з іншими містами України. Ми цю тенденцію збережемо», – наголосив Віталій Кличко.
Повідомляється, що на надбавки для освітян бюджетом столиці на 2020 рік передбачено 1 млрд 215 млн гривень. Для медичних працівників – майже 468 мільйонів.

Нагадаємо, Зарплата киян збільшиться з Нового року

Читайте також:

Столиця не на першому місці: де в Україні найбільша зарплата

Мінфін відмовився підвищувати зарплати вчителям