У четвер, 16 грудня, Київська міська рада ухвалила Екостратегію Києва у вигляді Концепції екологічної політики міста до 2035 року в цілому.

Про це написав на своїй сторінці в Facebook депутат Київради VIII скликання Костянтин Яловий.

«Вітаю киян з ЕКОЛОГІЧНОЮ ПЕРЕМОГОЮ!!! Я вітаю усіх мешканців столиці, кому не байдуже, в яких екологічних умовах ми живемо зараз, та в якому місті будуть жити наші діти», – сказав Яловий.

Він зазначив, що цього разу документ виносили на голосування втретє і подякував усім депутатам, хто підтримав цей документ.

Костянтин Яловий, висловив надію, що усі матеріали та напрацювання, закладені в Екологічній стратегії Києва, будуть враховані та використані у подальших рішеннях Київської ради щодо екології. Він пообіцяв, що буде слідкувати за цим та контролювати виконання пунктів документу.

«Дякую людям, які об’єдналися навколо проекту Екостратегії Києва і зробили його можливим. Дякую усім громадським активістам, екологам, освітянам, журналістам та десяткам інших, хто працював над створенням Екостратегії у робочих групах, приходив на наші зустрічі, ділився своїми думками та ідеями щодо екологічного майбутнього столиці. Ваша робота має велике значення для розвитку Києва», – наголосив Костянтин Яловий.

Додаткова інформація та коментарі:

За телефоном: +380 97 937 86 22.

Електронна адреса: press.k.yaloviy@gmail.com.