Кума Путіна Віктора Медведчука і його оточення легітимізував попередній президент Петро Порошенко.

Про це сказав журналіст Роман Скрипін в ефірі програми “Право на владу”, коли мова зайшла про купівлю низки телеканалів, які пов’язані з Медведчуком.

“З нею (інформаційної безпекою країни. – Gazeta.ua) ніхто нічого не робив ніколи. Згадую 2002 рік, коли Медведчук керував Адміністрацією президента – князь темників і темряви. Тепер цей персонаж виринає. Питання до Служби безпеки України, чому він літав літаком. Якщо ви хочете зупинити людину, це не долею журналістів робиться. А потім гасять пожежу керосином: “Що ж робити, Медведчук, Медведчук”. СБУ його затримала? Є підстави? Його люди, між іншим, коли окуповували Крим, ходили з прапорами Російської Федерації і “Українського вибору”, підтримували окупацію. Цього було мало? Мало взагалі заяв?

А Ірина Геращенко фотографується з Медведчком – “класна” компанія.

Геращенко фотографується з Медведчком – “класна” компанія

Пане Смешко, ваш керівник штабу Дмитро Гордон десятиліттями пропагував “рускій мір”, запрошуючи оцю всю сволоту і брав у них інтерв’ю. Його кумир Кобзон покійний, не царство йому небесне. Воно культивувалося тут роками.

Людину цю (соратника Медведчука Козака, на якого оформлені три канали “112. Україна”, NewsOne і ZIK. – Gazeta.ua) легітимізував Порошенко, це все відбувалося за сприяння, журналісти, які ходили з каналу на канал”, – заявив Скрипін.