Як пояснив Кличко, всім ОСББ надали дезінфікуючи засоби та засоби індивідуального захисту, а також спецкостюми для двірників.

Він повідомив, що двірники обробляють також дитячі та спортивні майданчики, користування якими наразі заборонено до покращення ситуації. Про це повідомляє сайт Хрещатик.news.

«Керуючись рекомендаціями, що ми отримуємо від китайських лікарів, ми здійснюємо регулярну дезінфекцію житлових будинків столиці. Нагадаю, в Києві їх близько 11 з половиною тисяч. Вісім з половиною перебувають у комунальній власності. Але ми пішли на зустріч всім ОСББ і надали управляючим компаніям дезінфікуючі засоби та засоби захисту, костюми для двірників. На це з міського бюджету виділили 23 мільйона гривень. Обробку здійснюють двірники. Вони отримали необхідне обладнання та дезінфікуючі засоби, якими оброблюють сходові клітини, ліфтові кабіни, ручки дверей, сходові перила в житлових будинках», – сказав мер.

Кличко наголосив, що якщо у мешканців будинків є нарікання, що в їх будинку не роблять дезінфекцію, треба негайно звернутися або до місцевої керуючої компанії, або до Департаменту житлово-комунального господарства за телефоном 15-57.

Нагадаємо, В столиці дезінфікують бювети (фото)

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини Києва!

Читайте також:

Коронавірус: де кияни можуть отримати деззасоби для своїх будинків

Маски, тести, дезінфекція, карантин: Кличко відповів на найактуальніші питання киян (відео)