Кандидат у народні депутати на Донеччині Олександр Ковальов перед виборами роздавав дітям кросівки і обіцяв велосипеди після своєї перемоги. Про підкуп електорату повідомила журналістка Мар’яна П’єцух на сторінці в Facebook.

Ковальов голова громадської організації “Ніхто, крім нас”, яка об’єднує воїнів-інтернаціоналістів. Балотується в окрузі №51.

“Крутий округ, коли в ньому менше 3 тисяч виборців. І можна кожному купити щось хороше, бо скільки там тих виборців, – написала П’єцух. – От є такий собі кандидат у нардепи Олександр Ковальов. За 2019 рік на сайті його організації не було жодної новини, а за 2018 рік аж одна, поки він із кросівками не поїхав у Зайцеве, і наклепали вони там для сайту десятки фоток.

Ще з новин на сайті відомо, що ГПУ викликала в 2014 році Ковальова з приводу його допомоги у вивезенні беркутівців із Києва, щоб їх ніхто не образив. Каже, що так, правда, бо навіщо ображати їх було і заворушення провокувати.

А його виборча програма взагалі починається феєрично: “Мешканці Майорська та Зайцевого! Багато хто з нас все ще пам’ятає спокійні і щасливі 70-ті і 80-ті роки ХХ століття. Ми пам’ятаємо розвал Радянського Союзу і економічну катастрофу дев’яностих років. Ми з вами пам’ятаємо мирний Донбас до 2013 року”. Кандидат знає, що місцеві ностальгують за СРСР, і знає, куди бити”.

Кандидат обіцяє скасувати закон про українську мову, щоб захистити право на “їхню рідну”.

Партія “Рух нових сил” Міхеїла Саакашвілі буде у виборчому бюлетені на дочасних парламентських виборах 21 липня.