Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, що дозволяє клінічній лікарні «Феофанія», підпорядкованій Державному управлінню справами, надавати послуги усім українцям.

Прро це пише «Великий Київ».

Як повідомляють у МОЗ, клінічна лікарня «Феофанія» буде доступною для кожного українця.

Проте, оновлена «Програма медичних гарантій» 2022 року передбачає, що в «Феофанію» відтепер будуть госпіталізувати людей з інфарктами та інсультами, відповідно до маршруту пацієнта.

«На виконання рішення Президента України Володимира Зеленського клінічна лікарня «Феофанія» буде доступною для кожного українця. Оновлена «Програма медичних гарантій» 2022 року передбачає, що і в«Феофанію» відтепер будуть госпіталізувати людей з інфарктами та інсультами, відповідно до маршруту пацієнта», – пояснив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«Феофанія», як учасник пілотного проєкту, зможе долучитися до програми медичних гарантій як надавач медичних послуг за пакетами медичних послуг з надання медичної допомоги при гострому мозковому інсульті та при гострому інфаркті міокарда за допомогою укладання договорів про медичне обслуговування населення з Національною службою здоров’я України.