Від завтра усім вихованцям дитячих садків та шкіл столиці будуть зранку вимірювати температуру. Про це повідомляє сайт “Хрещатик.news” з посиланням на допис Віталія Кличка у Facebook.

Мер столиці доручив департаментам освіти та охорони здоров’я КМДА організувати щоденне вимірювання температури всім дітям у шкільних та дошкільних закладах освіти. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“В Україні виявлений перший випадок захворювання на коронавірус. Пацієнт госпіталізований у Чернівецькій області. У Києві поки випадків цього вірусу не зафіксували. Але ми, розуміючи загрозу, повинні бути готові до такого виклику. Хочу ще раз наголосити: у столиці підготовлені бази в семи столичних лікарнях для госпіталізації пацієнтів із підозрою на коронавірус. Три з них – для дорослих, три – для дітей і одна – для вагітних. На випадок ускладнення епідемічної ситуації столична влада визначила додаткові заклади охорони здоров’я, де є окремо стоячі корпуси. Підготовлені дві спжеціалізовані бригади екстреної медичної допомоги для транспортування осіб з підозрою на коронавірус. Також усі швидкі дезінфікують двічі на день. Увесь комунальний громадський транспорт столиці перед виходом на лінію щодня теж обробляють дезінфекційними засобами”.– написав Віталій Кличко.

Мер зазначив, що столиця готова для можливих випадків захворювання, тому не потрібно піддаватися паніці, а піклуватися про своє здоров’я та здоров’я близьких.

Нагадаємо, Міряти температуру, щоб виявити коронавірус, неефективно: ВООЗ

Читайте також:

В Україні офіційно підтвердили перший випадок коронавірусу: МОЗ (відео)

У Київському метро з’явились плакати, як вберегтись від коронавірусу