У прямому ефірі програми “Свобода Слова Савіка Шустера” сталася бійка між військовим журналістом, головним редактором “Цензор.net” Юрієм Бутусовим та народним депутатом від ОПЗЖ Нестором Шуфричем.

Як  передає “Великий Київ”,  протягом ефіру, Бутусов та інші гості студії закликали Шуфрича припинити розповсюджувати в ефірі проросійські наративи, тим паче під час обстрілів Донеччини з боку проросійських бойовиків.

“Зараз на фронті під російськими обстрілами вже декілька днів наші воїни, наші захисники. Вони бачать, як їх обстрілюють ті, хто наймають Мураєва, Шуфрича, ті, хто платять їм гроші. Й дуже шкода, що зараз, у таку важкий момент наш народ, всі люди, хто захищають нашу країну вимушені дивитися в ефірі позорні промови цих двох зрадників. Це настільки неповага до тих людей, хто зараз у окопах дивляться ефір. Це образа”, –наголосив Бутусов в ефірі телеканалу “Україна 24”.

Шуфрич відповів: “Зрадник чи ні встановлює суд. Я прекрасно розумів, куди я йду. Але я тут тому що Україна красива та велика держава, де живуть люди, які розмовляють українською, угорською, у тому числі, й російською мовами. І я хочу, щоб вони знали правду про те, що….”, – не встиг договорити Шуфрич, як отримав першого ляпаса.

У студії почали аплодувати та викрикувати: “Мочи його!”.

Бійка тривала біля трьох хвилин. Обох розтаскували гості студії. Охорона не вийшла.

Дісталося обом, однак Шуфрич вийшов зі студії з розбитим носом, Бутусов залишився трохи подряпаний. З часом Шуфрич повернувся.

Ефір продовжився.