Сьогодні, 10 серпня, відбулось позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомляє сайт Хрещатик.news з посиланням на Урядовий портал.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що, у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації, Уряд запроваджує щоденну роботу державної комісії ТЕБ та НС та посилює заходи контролю за дотриманням правил карантину.

Так, до 15 вересня 2020 року кількість щоденних ПЛР-тестувань має збільшитися до 30 тисяч та запроваджена категоризація пацієнтів, що тестуються.

«Нам потрібно обов’язково окремо маркувати тести представників Нацполіції, лікарів, учителів та деяких інших категорій працівників. Так ми зможемо отримати більш детальну статистику та розуміння, в яких категоріях хвороба поширюється швидше», — сказав Шмигаль.

Також Уряд повинен удосконалити так звану систему «Виявлення-тестування-ізоляція-контакти». Зокрема, створення системи відслідковування контактних осіб шляхом опитування.

За словами Степанова, станом на 10 серпня, на самоізоляції перебуває понад 28 тисяч активних хворих на COVID-19 та майже 100 тисяч контактних осіб.

«В середньому, на кожен випадок ми маємо по 4-5 контактних осіб. Важливо, щоб усі без винятку люди, які є контактними, перебували на самоізоляції згідно з встановленими правилами через використання додатку «Дій вдома», — сказав міністр.

Нагадаємо, за добу в Києві на COVID-19 захворіли 66 осіб, в Україні – 1008

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини Києва!

Читайте також:

Кабмін оновив карантинну карту України: Київ у зеленій зоні

Київхліб закрили на карантин: у пекарні спалах коронавірусу