Президент Володимир Зеленський заявив, що щастя – це “бачити злодія на нарах, а не на Мальдівах”.

Відповідну заяву він зробив під час свого виступу на 16-й ялтинській щорічній зустрічі YES.

“Не менш важливе – повернення громадянам віри у справедливість через подолання багаторічної корупції, політичної волі та створення незалежних антикорупційних органів. Тут ми дуже сподіваємося на наших недругів і наших постійних скептиків. Вони кажуть, що в Україні це неможливо. І це прекрасно, що вони таке кажуть. Бо в нашій команді з’являється дуже гарна традиція. Що більше в нас не вірять, то краще в нас виходить. Було так із президентськими виборами, було з парламентськими, з розпуском парламенту, зі зняттям недоторканності. Так значить буде і з подоланням корупції.

Щастя – це бачити злодія на нарах, а не на Мальдівах”.

Голова АП часів Януковича Андрій Портнов подав до Державного бюро розслідувань заяву на Петра Порошенка щодо його подорожі з родиною на Мальдіви 2018 року. Портнов вважає, що вони незаконно перетинали кордон за чужими паспортами. Він зазначив, що факти, які встановлять у цій кримінальній справі, допоможуть визначити нові офшори, власність, активи й рахунки Порошенко і його оточення.

16 січня 2018-го прес-служба тодішнього глави держави повідомила, що президент України Петро Порошенко Новий рік зустрічав вдома у родинному колі, а потім побував на Прикарпатті й Мальдівах. У пресслужбі також заявили, що оприлюднили інформацію про поїздки Порошенка постфактум, виходячи з міркувань безпеки. Журналісти стверджують, що відпочинок на Мальдівах Порошенка коштував не менш як $500 тис. – понад 14 млн грн.