«ДБР покриває ОП» – із такими гаслами активісти «ЄС»-Оболонь вийшли під Шевченківський суд вимагати розслідування зриву спецоперації.

Про це пише “Великий Київ”.

До мітингу долучилися небайдужі, які не готові миритися, що влада покриває тих, хто посягав на державний суверенітет України.

“Ми вимагаємо чесного розслідування та покарання для вищих чинів, які злили ворогу спецоперацію з затримання російських головорізів «вагнерівців»”, – наголосила депутатка «Європейської Солідарності» в Київраді Ярина Ар’єва.

Вона нагадала, що влітку 2020 року Україна просила Білорусь екстрадувати 32 затриманих під Мінськом бойовиків. У Києві їм було оголошено про підозру за фактом участі в терористичній організації та у війні на Донбасі. Проте вони були видані Росії, а запит України – проігнорований.

За свідченнями Юрія Бутусова, Зеленський, Єрмак і перший заступник секретаря РНБО Демченко фактично зірвали операцію, яку готувала СБУ, щоб не псувати відносини з Росією напередодні початку чергового «перемир’я» з бойовиками в зоні ООС.

«Також відпущені напризволяще Офісом Президента бійці ПВК «Вагнер» – учасники та винуватці трагедії Боїнга 777 компанії, що виконував регулярний рейс МН17. Тоді загинули 298 осіб — всі пасажири та екіпаж», – зауважила Ярина Ар’єва.