Агрегатори новин: чим корисні вони читачам та медіа-ресурсам

Підпишіться на Хрещатик News у Google News! Тільки актуальні новини Києва!

Новинні агрегатори, де на одній платформі можна слідкувати за новинами не одного джерела, а великої кількості одночасно, допомагають економити дорогоцінний час.

В епоху інформаційної глобалізації, слідкувати щодня за потоком новин різних медіа-ресурсів потребує чималу часу, вписуючи у браузері пошуковика їхні назви та відвідувати окремо кожне джерело. Істотне полегшення для економії дорогоцінного часу та інформативної зручності пропонують новинні агрегатори, де на одній платформі можна слідкувати за новинами не одного джерела, а великої кількості одночасно.

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!

Функція новинних агрегаторів в автоматичному онлайн-режимі структурувати та відтворювати на своїх платформах заголовки, або частковий чи повний зміст новин різних джерел ЗМІ через потік RSS. Як правило, агрегатори новин не створюють власного контенту, а тільки відтворюють його з першоджерел.

Протягом останніх років агрегатори ЗМІ користуються популярністю серед читачів, а такі цифрові гіганти як Google, Yohoo чи Yandex з кожним роком інвестують все більше коштів в свої інформаційні сервіси, вдосконалюючи їх функціональність заради розширення багатомільйонної аудиторії, яка щодня слідкує за новинами.

В Україні новинні агрегатори також мають великий попит. Якщо проаналізувати відкриту статистику відвідування першої двадцятки українських ЗМІ, то левова частка кожного, завдячує саме їхньому трафіку. Редакція Хрещатик.News вибрала десятку платформ в Україні, які вже стали популярними, та кожного дня допомагають читачам отримувати найсвіжішу інформацію по рубриках вітчизняних ЗМІ. Список створено за алфавітним порядком.

Варто зазначити ще платформу Feedly.com, вона стане в нагоді тим читачам, які не бажають отримувати сформовану стрічку інформації новинним агрегатором, а хочуть самостійно зберігати окремі статті та особисто відбирати джерела для отримання найсвіжішої інформації. За допомогу цього ресурсу кожен може створити свій агрегатор новин.

Читайте також:

Новини 24 на 7: український агрегатор новин набирає серед киян популярність

Безкоштовне таксі для донорів: ВАРТОжити та ДонорUA оголосили про новий проєкт

Шопен наживо: Київська філармонія розпочинає концерти онлайн

 

Автор:

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!
Коментуйте:
Новини по темі
Свое попадание на миротворец жена Зеленского объяснила незнанием технических особенностей Фейсбука – СМИ

Елена Зеленская – супруга кандидата в президенты Украины Владимира Зеленского – пояснила, что ее репост о передвижении украинских войск в Донбассе в 2014 году был сделан без злого умысла. Об этом она написала в субботу в Facebook.Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини Києва! “Сегодня распространили скрины с моей страницы….

РНБО погодила санкції проти генералів-зрадників

Рада національної безпеки та оборони України схвалила санкції щодо десяти вищих офіцерів, які підозрюються в скоєнні державної зради.Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини Києва! Про це повідомляє OBOZREVATEL. Ці генерали позбавлені всіх звань і нагород. Під санкції потрапили, крім інших, Олександр Якименко та Віталій Захарченко, які на момент…

В Києві брила льоду пошкодила автомобіль

У п’ятницю на Крутому узвозу біля Бессарабської площі в центрі Києва крижана брила з даху будівлі пошкодила автомобіль.Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини Києва! Про це повідомляє «Апостроф». В той момент людей в машині не було, так що ніхто не постраждав. Напередодні випадок на Великій Васильківській завершився не…

У суботу проїзд в київських маршрутках подорожчає

Київські маршрутки, проїзд в яких дотепер стоїть сім гривень, в суботу підіймають ціну до восьми.Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини Києва! Про це повідомляє «Главред». Уточнюється, що мова йде про маршрути 177 і 178 на Лівобережжі. Раніше повідомлялося, що, принаймні, до травня цього року проїзд в маршрутках Києва…