В епоху інформаційної глобалізації, слідкувати щодня за потоком новин різних медіа-ресурсів потребує чималу часу, вписуючи у браузері пошуковика їхні назви та відвідувати окремо кожне джерело. Істотне полегшення для економії дорогоцінного часу та інформативної зручності пропонують новинні агрегатори, де на одній платформі можна слідкувати за новинами не одного джерела, а великої кількості одночасно.

Функція новинних агрегаторів в автоматичному онлайн-режимі структурувати та відтворювати на своїх платформах заголовки, або частковий чи повний зміст новин різних джерел ЗМІ через потік RSS. Як правило, агрегатори новин не створюють власного контенту, а тільки відтворюють його з першоджерел.

Протягом останніх років агрегатори ЗМІ користуються популярністю серед читачів, а такі цифрові гіганти як Google, Yohoo чи Yandex з кожним роком інвестують все більше коштів в свої інформаційні сервіси, вдосконалюючи їх функціональність заради розширення багатомільйонної аудиторії, яка щодня слідкує за новинами.

В Україні новинні агрегатори також мають великий попит. Якщо проаналізувати відкриту статистику відвідування першої двадцятки українських ЗМІ, то левова частка кожного, завдячує саме їхньому трафіку. Редакція Хрещатик.News вибрала десятку платформ в Україні, які вже стали популярними, та кожного дня допомагають читачам отримувати найсвіжішу інформацію по рубриках вітчизняних ЗМІ. Список створено за алфавітним порядком.

Варто зазначити ще платформу Feedly.com, вона стане в нагоді тим читачам, які не бажають отримувати сформовану стрічку інформації новинним агрегатором, а хочуть самостійно зберігати окремі статті та особисто відбирати джерела для отримання найсвіжішої інформації. За допомогу цього ресурсу кожен може створити свій агрегатор новин.

Читайте також:

Новини 24 на 7: український агрегатор новин набирає серед киян популярність

Безкоштовне таксі для донорів: ВАРТОжити та ДонорUA оголосили про новий проєкт

Шопен наживо: Київська філармонія розпочинає концерти онлайн