Як буде виглядати оновлена Бессарабська площа (фото)

Розробники проєкту оновлення Бессарабської площі хочуть перетворити її на безпечний, екологічний, доступний та комфортний громадський простір.

В київській школі міських проєктів Урбанина розробили новий проєкт Бессарабської площі. Про це повідомляє сайт Хрещатик.News з посиланням сайт Школи Урбанина.

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!

Розробники проєкту наголосили, що наразі біля площі жодних виділених смуг для громадського транспорту, велодоріжок або зручних маршрутів для пішоходів.

Та додали, що на курсі урбан-дизайну розробили проєкт реконструкції, щоб Бессарабська площа стала комфортним та привабливим місцем.

“Хрешатик — головна вулиця Києва, а Бессарабка — головна торгова площа на ній. Громадський магніт, яким є Бессарабський ринок, розміщення на перетині основних пішохідних маршрутів дають площі потенціал стати одним з найцікавіших пабліків міста. Однак його розгубили, впроваджуючи неефективні транспортні рішення. Проєкт нової Бессарабської площі показує, як повинна виглядати сучасна площа в центрі міста та в яких напрямках вона повинна розвиватись. Вона має перетворитися на безпечний, екологічний, доступний та комфортний громадський простір, який стане основною точкою тяжіння для навколишньої території”, – йдеться на сайті розробників проєкту.

https://urbanyna.com/

Нагадаємо, оновлений баскетбольний майданчик на Солом`янці відкрили турніром зі стрітболу

Читайте також:

Організатори мають понести покарання: поліція відкрила справи через масові святкування Дня міста в Одесі та Дніпрі  

В Україні з`явиться нове летовище: розпочинається будівництво нового аеродромного комплексу в Дніпрі

Автор:

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!
Коментуйте:
Новини по темі
24 вересня в історії: диверсанти НКВС знищують центр окупованого німцями Києва

24 вересня 1941 року у центрі Києва розпочалися вибухи будинків від мін, закладених радянськими диверсантами. Внаслідок пожеж житло втратили 50 тис киян. Місто назавжди втратило істотну частину історичної забудови.