Вилазка РДК у Бєлгородській області вказала на серйозні прорахунки в обороні РФ, — ISW

Підпишіться на Хрещатик News у Google News! Тільки актуальні новини Києва!

Операція “Російського добровольчого корпусу” та легіону “Свобода Росії” на території Бєлгородської області вказала на серйозні вразливості оборони регіону.

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!

Про це повідомляє “Інститут дослідження війни” у зведенні від 25 травня, пише “Фокус”.

За словами губернатора Бєлгородської області В’ячеслава Гладкова, влада РФ інвестувала близько 10 млрд рублів у зміцнення російсько-українського кордону вздовж Бєлгородської області.

У жовтні минулого року засновник ПВК “Вагнер” Євген Пригожин заявляв про будівництво комплексу укріплень під назвою “лінія Вагнера” у Бєлгородській області. Він також критикував чиновників, які не підтримали цієї ініціативи.

За оцінками ISW, нові заклики посилити оборону вздовж кордону не мають належного ефекту, оскільки російські війська нераціонально розподіляють зусилля.

Використання оборонних укріплень у Бєлгородській області та існуючі заходи безпеки не завадили рейду РДК 22 травня. Вочевидь, Пригожин намагається посилити свій вплив та використати побоювання мешканців прикордонних регіонів у своїх політичних інтересах.

Нагадаємо, що РДК опинився в Курській області і заявили, що “кордон РФ залишається зовсім дірявим”. Партизани показали знімок дорожнього знаку села Гоголівка. За словами учасників воєнізованого формування, у низці випадків поява на території ворога має бути тихою.

Автор:

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!
Коментуйте:
Новини по темі
У Києві презентували видання, яке містить ілюстрації картин відомої української художниці, які є в колекціях 16 музеїв України

В Національному музеї українського народного декоративного мистецтва презентували Альбом «Марія Примаченко» який містить ілюстрації картин видатної української художниці з колекцій 16 музеїв України майже з усіх регіонів – від Донецька до Львова.Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини Києва! Автори проєкту – Олексій Данілов та Михайло Андреєв є засновниками…

В Україні провели масову перевірку укриттів – яка статистика в Києві та області?

В Україні робочі комісії за участю ДСНС провели перевірки укриттів. Перевірили понад 98% усіх об’єктів. У 5879 комісія не змогла потрапити з першого разу – виявилося, що вони закриті та доступу немає. У деякі з них потрапили під час другого візиту. Крім того, 14 398 виявились непридатними (не відповідають технічним, санітарним нормам тощо). Про це повідомляє OBOZREVATEL з…

На честь волонтерів — у столиці створили мурал “Підтримка”

У Києві з’явився новий патріотичний мурал. Стінопис “Підтримка” присвячений українським волонтерам, які своєю щоденною працею допомагають наближати нашу перемогу. Артпроєкт знаходиться на Подолі, за адресою вул. Ярославська, 31. Про це повідомляє OBOZREVATEL.Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини Києва! На малюнку зображена пара, яка застигла в обіймах одне одного….

У Києво-Печерській лаврі вперше помоляться за Мазепу — деталі

У Всіхсвятській церкві Києво-Печерської лаври 11 червня (день Всіх святих) вперше в історії буде відправлено панахиду за її меценатом і ктитором — гетьманом Іваном Мазепою, за кошти якого й збудували храм. Про це 9 червня повідомила пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики.Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал – тільки актуальні новини Києва! — Ця…