В Уряді показали, як буде виглядати е-паспорт українця

електронний паспорт громадянина України

Можливість отримати в мобільний додаток цифровий документ зможуть власники закордонного паспорта та ID-картки.

На своїй сторінці у Facebook Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров продемонстрував три можливі варіанти інтерфейсу цифрового документу громадянина України.

«Ви знаєте, що ми працюємо над створенням електронного паспорта. Можливість отримати в мобільний додаток цифровий документ матимуть змогу власники закордонного паспорта та ID-картки.

За допомогою паспорта в смартфоні у нас з вами буде можливість пересуватися країною на потягах та літаках, ідентифікувати особистість у державних установах, отримувати посилки (і ще багато життєвих ситуацій).

Як і на водійських посвідченнях, діятиме QR-код для перевірки дійсності документа», – написав Міністр.

Він додав, що всією командою разом з «ментором з технологій» Олегом Гороховським, довго обговорювали дизайн е-паспорта. А саме – що потрібно виносити на лицьову сторону, а що сховати в розгорнуте відображення за натиском (там буде схована вся-вся інформація: строк дійсності, стать, громадянство та інше).

«Нам здається, що найголовніші дані паспорта: фото, ПІБ, номер документа. Все інше можна сховати. Тому, на відміну від водійських посвідчень, ми збільшили фото (вбили ідею його збільшення за натиском).

Подивіться варіанти. Що думаєте? Ми за простоту!» – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Зворотній зв`зок від пасажирів: у Києві запрацювали тестувальники е-квитка

Читайте також:

Реєструватися на літак чи поїзд можна буде за е-посвідченням водія

З 1 березня 2020 року українці виїжджатимуть у РФ тільки за закордонпаспортами

Коментуйте:
Новини по темі