У Пальчевського заявили, що Київ недоотримав 5 млрд доларів через схеми із землею

Бюджет міста Києва недоотримав близько 5 млрд доларів через схем чиновників з землею.

Про це заявив економіст, один з автором економічної програми “Перемоги Пальчевського” Олексій Кущ у Facebook.

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!

“Київська земля озолотила не одну будівельну компанію і не одну “молоду команду”. За найскромнішими підрахунками, столиця недоотримала від продажу землі і похідних податкових надходжень близько 5$ млрд, тобто майже два річних бюджети. За ці гроші можна було побудувати багатостраждальний міст на Троєщину і нову гілку метро”, – вважає він.

Своєю чергою, економіст представив своє рішення проблеми.

“В рамках програми політичної сили Андрія Пальчевського я пропоную відмовитися від виділення земельних ділянок будівельним компаніям в оренду. Адже це виглядає абсурдно, коли замовник користується територією під забудову житлового комплексу, орендуючи її на 4-5 років на період проектування та будівництва, Києву потрібно відмовитися від передачі земельних ділянок в оренду, адже навіть самі прозорі аукціони не дають місту чесну ціну. Оренда – це, по суті, “законне” прикриття корупції. У міста залишилося не так багато вільних територій, але все ще достатньо”, – резюмував Кущ.

Нагадаємо, раніше представник політичної сили “Перемога Пальчевського” представив модель, яка дозволить суттєво скоротити вартість газу для населення.

Читайте також:

Андрій Пальчевський: На місцевих виборах владу чекає повне фіаско

Кирилл Сазонов: Информационные атаки на Пальчевского – следствие высокого рейтинга

Андрій Пальчевський: Потрібно будувати потужні заводи по всій Україні для створення нових робочих місць та наповнення місцевих бюджетів

Автор:

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!
Коментуйте:
Новини по темі