Міноборони
В/ч Києва та області преміювали підлеглих на понад ₴66 млн "бойових" під час служби в тилу — Міноборони
Під час проведення вибіркового моніторингу в/ч, на Київщині виявили розтрату "бойових" понад 6,5 млн грн на доплати бійцям, які перебували в тилу, а у Києві на юристів, економістів, логістів витратили понад 60 млн грн.
22:14 31.10