Продовжуючи переглядати Хрещатик Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності і згодні з використанням файлів cookie.

Міноборони

В/ч Києва та області преміювали підлеглих на понад ₴66 млн "бойових" під час служби в тилу — Міноборони

Під час проведення вибіркового моніторингу в/ч, на Київщині виявили розтрату "бойових" понад 6,5 млн грн на доплати бійцям, які перебували в тилу, а у Києві на юристів, економістів, логістів витратили понад 60 млн грн.

Уразити ракетами Київську ГЕС майже неможливо, для її захисту на сьогодні зроблене все необхідне — замміністра оборони Павлюк

Генерал Кривонос зміщений з поста заступника секретаря РНБО

В аварії літака Ан-26 винне вище військове керівництво України та Мотор Січ – Бутусов

Випускників можуть забрати до армії раніше, ніж зачислять до вишів

Розведення військ у Петрівському відкладається: Міноборони

В акваторію Одеси зайшли чотири кораблі НАТО (відео)

Держбюджет-2020: 245 мільярдів гривень – на безпеку країни