Пальчевський закликав Зеленського захистити вкладників “Аркади”

Кандидат в мери Києва від політичної партії “Перемога Пальчевського” звернувся до Володимира Зеленського з проханням захистити ошуканих вкладників банку “Аркада” і добудувати їм житло.

Кандидат в мери Києва від політичної партії “Перемога Пальчевського” Андрій Пальчевський під час інтерв’ю телеканалу News One звернувся до президента України Володимира Зеленського з проханням захистити ошуканих вкладників банку “Аркада” і добудувати їм житло.

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!

Таку позицію політик висловив після участі в мітингу вкладників цього банку під будівлею Київської міської державної адміністрації.

“Як я обіцяв людям, хочу звернутися до президента. Володимир Олександрович Зеленський, ви з киянами чи з Кличком? У нас соціальна держава. І на випадок провалу, хвороби або нещасних випадків держава повинна надати страхувальну сітку”, – заявив Пальчевський.

Лідер політичної партії “Перемога Пальчевського” вважає, що людям необхідно переходити до більш рішучих дій і збільшити тиск на владу.

“Я протестував з цими людьми. Це справа всеукраїнського масштабу. 40 тисяч осіб, які постраждали від банку Аркада. Всі ці люди представляють тих, хто вклав свої гроші і не отримав житло. Мені розповідали, як люди, продавши в Луганську за безцінь квартиру, вклали гроші в будівництво житла в Києві. Люди віддали чималі гроші й іноді гроші усього їхнього життя”, – розповів Пальчевський.

Він зазначив, що нова влада обдурила українців, не виконавши свої обіцянки.

“У нас є тридцятирічний досвід. За цей період ми чітко знаємо, що кожен рік стає гіршим за попередній. Доти, доки ми вірили, що прийде нова влада і почнуться посадки і розбірки з тими, хто нас довів до цього неподобства, але цього не сталося”, – сказав політик.

Нагадаємо, що банк “Аркада” не виконав зобов’язання перед вкладниками з будівництва житла і був відправлений на ліквідацію.

Читайте також:

Экономист из команды Пальчевского предложил обязать поставщиков услуг бесплатно подключать к своим сетям

Пальчевский поддержал вкладчиков «Аркады» и требует достроить им жилье

Пальчевский почтил память погибших курсантов в Харькове

Автор:

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!
Коментуйте:
Новини по темі