Пальчевський розповів, на чию підтримку розраховує на виборах

Він так само зазначив, що хоче привести країну до процвітання.

Лідера політсили “Перемога Пальчевського” підтримують україномовні громадяни, спрямовані вперед і російськомовні патріоти України, які хочуть перезавантажити країну.

Про це заявив бізнесмен і лідер політсили Андрій Пальчевський в інтерв’ю “Фокусу”, у відповідь на питання, на чию підтримку він розраховує на виборах мера Києва, інформує Хрещатик.News.

“Російськомовні патріоти України і україномовні громадяни налаштовані на рух вперед, їх в цій країні переважна більшість. Люди, які дивляться не на глечики і бджіл, а в майбутнє, і розуміють, що, якщо ми в цей раз не почнемо перезавантажувати країну, наступного разу вже не буде”, – вважає лідер політсили.

Він так само зазначив, що в політиці хоче бути як Меркель (Ангела Меркель, федеральний канцлер Німеччини, – Ред.), аби привести країну до процвітання.

“Я б хотів бути, як Ангела Меркель. Шість термінів безперервного процвітання країни, найбільші успіхи, і ніхто не знає, що вона робить. Я, наприклад, у молодих політиків не вірю апріорі. Я розумію, що серед них є розумні люди з серцем і очима, що палають, але вони не розуміють, як влаштований цей світ, як працює Національний банк, вони не розуміють нашого місця у світі й не знають нашої історії”, – заявив він.

Нагадаємо, згідно з останніми даними опитування Центру Разумкова, у другий тур виборів мера Києва проходять два кандидати – Віталій Кличко та Андрій Пальчевський. Водночас, Пальчевський поки офіційно не оголосив про своє висунення.

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал  – тільки актуальні новини Києва!

Читайте також: 

Економіст розкритикував Кличка і розповів, як «Перемога Пальчевського» змінить Київ

Цибулько: Пальчевський – «чорний лебідь» для Кличка, який може змінити результат київських виборів

Коментуйте:
Новини по темі