За серію службових злочинів чоловіку загрожує до восьми років позбавлення волі. Про це повідомляє поліція Києва.

“Поліцейські встановили, що директор та заступник (…) у спільній змові уклали договори з приватною фірмою на виконання робіт з вирубки та вивезення радіаційного лісу з зони відчуження, попри те, що роботи були зроблені раніше іншою фірмою. Прибуток за «виконані роботи» керівництво підприємства замовника запропонувало поділити взамін на фіктивні документи від фірми підрядника”, – сказано в релізі правоохоронців.

Заступнику директора підприємства слідчі повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 191 (замах на заволодіння чужого майна) та за ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Директору держустанови було повідомлено про підозру раніше та наразі обвинувальний акт розглядається в суді.

Санкція статей передбачає позбавлення волі на строк до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Раніше повідомлялось: Поліцейський забезпечував супровід автівкам, що здійснювали вивезення незаконно-зрубаної деревини з Чорнобиля