Реалізація проєкту дозволить створити умови західного зразка для повноцінної реабілітації українських захисників та захисниць. Про це розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

За його словами, корпус лікарні площею 5500 кв. м складатиметься з інноваційних модульних конструкцій та включатиме реабілітаційний простір, де працюватимуть реабілітологи, психологи, масажисти тощо. Корпус буде зʼєднаний коридором з головною будівлею.

Завершити будівництво планують до кінця 2024 року. Якщо цей пілотний проєкт буде успішний, є плани щодо будівництва ще 3 таких центрів в різних областях України.

Як пояснив очільник МОЗу, будівництво нового реабілітаційного корпусу посилить не лише реабілітаційну допомогу для пацієнтів, а й надасть доступ до розширеного переліку медичних послуг попри війну, а отже ще більше військових та цивільних зможуть отримати необхідну допомогу.

Де будується центр, він не уточнив, але фото банера біля будівництва на доданих фото вказує, що мова йде про Бучанську громаду.

Крім того, мер Бучі Анатолій Федорук раніше повідомляв, що на базі КНП “Центр ментального здоров’я” до кінця поточного року збудують госпіталь, де на 3D принтерах друкуватимуть протези для захисників.

Раніше повідомлялось: У Києві відкриють Центр реабілітації — реконструкцію розпочали у 2021-му, після відкриття зможуть прийняти понад 180 осіб