Кличко та Пальчевський боротимуться за посаду мера, – ЗМІ

Журналісти наводять факти, які підтверджують потенціал для електорального росту Андрія Пальчевського та його політичної сили.

Профільне видання «Політека» в аналітичній статті «Вирішальна битва за Київ: Пальчевський проти Кличка» описує розклади напередодні виборів мера в столиці, інформує Хрещатик.News.

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!

«Багато хто очікував, що боротьба за мерське крісло розгорнеться між Кличком та представником Зеленського. Але соціологія демонструє, що головним суперником для чинного буде якраз Андрій Пальчевський. На початку липня він створив партію «Перемога Пальчевського», мета якої здобути серйозний результат, і не лише в Києві», – розповідають журналісти.

Також в статті приводять факти, які підтверджують потенціал для електорального росту Андрія Пальчевського та його політичної сили.

«Соціологи вже на старті кампанії підтверджують високий рівень підтримки у відомого бізнесмена – 11%. Водночас, політологи відзначають ще більший потенціал для збільшення рейтингу, бо Пальчевський активно та системно підійшов до побудови своєї кампанії», – йдеться у матеріалі.

Серед переваг Андрія Пальчевського, як кандидата, називають його позасистемність. Автори статті відзначають, що відомий бізнесмен артикулює правильні речі, готує економічну програму і має досвід роботи в міжнародному бізнесі. На їхню думку, всі ці фактори автоматично роблять колишнього бізнесмена небезпечним суперником для чинного міського голови.

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал  – тільки актуальні новини Києва!

Читайте також:

В команде Пальчевского рассказали, как увеличить доход бюджета на $10-15 млрд

Пальчевський розповів, на чию підтримку розраховує на виборах

Пальчевський: у бюджеті Києва мають бути кошти на муніципальне житло для молоді

Автор:

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!
Коментуйте:
Новини по темі