Андрій Пальчевський: «Столиці потрібен мер міста, а не тільки центру Києва»

Лідер політичної сили “Перемога Пальчевського” вважає, що Київська міська рада має дізнаватися про побажання киян шляхом проведення референдумів на міському та районному рівнях.

Про це Андрій Пальчевський заявив в інтерв’ю телеканалу 112.

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!

«Міська рада повинна мати зворотний зв’язок від людей. А то виходить, що владу отримали і починають грабувати протягом п’яти років. А щоб пограбувати ще – починають за півроку до виборів лави фарбувати. Має бути механізм, за яким люди матимуть право висловити свою позицію. Перше, що повинна зробити нова київська рада – це ухвалити рішення про проведення референдумів на муніципальному та районному рівні», – сказав Андрій Пальчевський.

Громадський діяч впевнений, що мер міста повинен володіти інформацією про ситуацію в кожному районі, а не лише в центрі. Пальчевський поділився наміром пожити в усіх 10 районах столиці, щоб детально з’ясувати проблеми кожного.

«У мене заплановано поселення в 10 районах Києва. Мене цікавить не Печерський район, де я народився, а ті райони, куди складно доїхати – Борщагівка, Троєщина. Потрібно боротися з мерами центру міста. Мер має бути мером великого Києва», – заявив Пальчевський, додавши, що в Києві влада орієнтується частіше на центр міста, а не на всі райони.

Нагадаємо, вибори мера Києва відбудуться 25 жовтня. Успішний підприємець і громадський діяч Андрій Пальчевський на початку липня заснував партію «Перемога Пальчевського». Однак ще не підтвердив намірів балотуватися мери Києва.

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал  – тільки актуальні новини Києва!

Читайте також:

Експерт: Пальчевський – найбільш вірогідний суперник Кличка у другому турі на виборах мера Києва

Вирішальна битва за Київ: Пальчевський проти Кличка

Кличко та Пальчевський боротимуться за посаду мера, – ЗМІ

Автор:

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!
Коментуйте:
Новини по темі