Андрій Пальчевський: На місцевих виборах владу чекає повне фіаско

Влада побоїться скасовувати місцеві вибори, щоб уникнути протестних заворушень в країні.

Таку позицію висловив кандидат в мери Києва від політичної партії «Перемога Пальчевського» Андрій Пальчевський в інтерв’ю телеканалу News One.

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!

«Прийшов час, або вони оголошують карантин зараз, тільки вони побояться не піти на вибори, оскільки буде велике обурення. Тому виберуть паліативний варіант, коли люди підуть на вибори, захворіє ще більше, але таким чином влада збереже обличчя», – зазначив Андрій Пальчевський.

На думку політика, влада буде використовувати адміністративний ресурс для фальсифікації результатів голосування на свою користь.

«Ніхто скасовувати вибори не буде, оскільки владі наплювати на те, скільки людей помре. Вони будуть боятися скасовувати їх. Більш того, вони будуть раді тому, щоб вони відбулися, оскільки явка буде низькою і маніпуляція на користь влади буде набагато простішою. Буде набагато легше владі підтасувати результати виборів. Але все одно владу чекає фіаско. У цьому немає ніякого сумніву», – заявив Пальчевський.

Нагадаємо, що згідно з останніми соціологічними дослідженнями, рейтинг Андрія Пальчевського продовжує зростати і зараз його підтримують вже 22,8% опитаних.

Читайте також:

Кирилл Сазонов: Информационные атаки на Пальчевского – следствие высокого рейтинга

Андрій Пальчевський: Потрібно будувати потужні заводи по всій Україні для створення нових робочих місць та наповнення місцевих бюджетів

Пальчевський: у влади можуть виникнути проблеми через скасування місцевих виборів

Автор:

Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Підписуйтесь на наш телеграм-канал - тільки актуальні новини Києва!
Коментуйте:
Новини по темі